BASK Apsardze
Apsardzes tirgū kopš 1999. gada
+371 67039740
info@bask.lv

Apsardzes pakalpojumi

Pasūtītājam jāsaprot, ka apsardzes pakalpojumu tirgus Latvijā nav civilizēts un ļoti stipri atpaliek no ES standartiem, neskatoties uz to, ka likumdošana atbilst standartiem. Vēlēšanās iegūt ātru peļņu par nekvalitatīvu pakalpojumu, laikā, kad Iekšlietu ministrijai nav nepieciešamo kontroles resursu, ir novedis pie tā, ka izveidojušās vairāk nekā 335 apsardzes firmas, kas ir neproporcionāli daudz tādai valstij kā Latvija. Nesertificētu apsargu izmantošana, ar kuriem netiek slēgti darba līgumi, tīša pasūtītāja maldināšana par savām iespējām un citi negatīvi faktori kļuvuši par biedējošu normu apsardzes darbībā. Sarežģītā ekonomiskā situācija, pasūtītāju spiež iekrist dempinga piedāvājumu lamatās, kā rezultātā pasūtītājs maksā par gaisu.

Darba pieredze, apsardzes resursu esamība, atsauksmes par daudzgadīgu sadarbību ar klientiem, apsardzes sertifikātu esamība un citas nepieciešamās ziņas par mūsu firmu ir viegli pieejamas un pārbaudāmas.

Mūsu darbībā fiziskā apsardze ir galvenais produkts sākot ar 1999. gadu. Šai laika periodā mēs esam varējuši radīt tiešām unikālas apsardzes tehnoloģijas, kuras ļauj mums ierindoties Latvijas apsardzes firmu augšējā topā

Fiziskā apsardze

Kompleksās drošības sistēmā, fiziskā apsardze vienmēr ieņems prioritāti. Bez cilvēka klātbūtnes, pat augstāko tehnoloģisko risinājumu un mūsdienīgu apsardzes iekārtu pielietošana nebūs efektīva.

Lasīt vairāk